…..na een heerlijke zomer waarin we gelukkig weer diverse nieuwe of al bekende gasten mochten begroeten.

Ondanks alle coronamaatregelen hopen we toch dat onze gasten een prettig verblijf gehad hebben, wij vonden het in ieder geval fijn dat we weer gasten mochten ontvangen en dat de zomer prachtige dagen had.
Het was dan ook ideaal weer voor een wandel- of fietstocht door het mooie Heuvelland.

Normaal gesproken zouden wij u weer uitnodigen voor een heerlijke wandeling of fietstocht in de herfstperiode maar dit jaar kunnen wij u helaas geen herfstverblijf aanbieden.
In verband met een verbouwing in het priv├ęgedeelte van het pand hebben wij besloten dat we onze gasten die overlast niet aan willen doen en zijn we nu dicht vanaf 1 oktober 2021 t/m 1 maart 2022.

Maart 2022 klinkt nog akelig ver weg en we vinden het vervelend dat wij u in die periode geen verblijf aan kunnen bieden maar gelukkig zijn er in ons dorp en in onze Gemeente voldoende leuke B&B’s , met vriendelijke en gastvrije eigenaren, die u graag als gasten zouden willen ontvangen.
En natuurlijk zien we u weer graag in het voorjaar van 2022.

U bent dan weer van harte welkom.